Bezpłatna dostawa do € 180 30-dniowa gwarancja zwrotu
polish

Dostawa towaru

Wysyłka i zwroty
Informacje o wysyłce 1. Proszę potwierdzić adres wysyłki przed zapłaceniem, najlepiej pozostawić numer telefonu do kontaktu. Podaj prawidłowy adres e-mail i sprawdź e-maile po zakupie najnowszych informacji.
2. Pozycje są zazwyczaj wysyłane w ciągu 3 dni roboczych po zweryfikowaniu płatności (w soboty i niedziele oraz w większości wykluczonych świąt państwowych).
3. Wysyłka na cały świat przez EMS (EXPRESS MAIL SERVICE) z następującym wykluczeniem: Arabia Saudyjska, Angola, Holandia, Nigeria, Czechy, Kenia, Ukraina, Rosja, Chorwacja, Węgry, Bhutan, Bułgaria, Gruzja, Malediwy, Meksyk, Brazylia, Polska , Łotwę, Rumunię, Estonię, Republikę Południowej Afryki, Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Katar i inne. Skontaktuj się z nami, aby potwierdzić, czy jesteś w wolnym obszarze wysyłki, czy nie.
4. Po wysłaniu pakietu otrzymasz numer śledzenia po jego udostępnieniu. Czas przejazdu przesyłek trwa zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych, w zależności od przeznaczenia, dni świątecznych i czynników poza kontrolą Usług pocztowych. Jeśli masz trochę opóźnienia, prosimy o cierpliwość.
Polityka zwrotów Zwroty lub wymiana są dozwolone, pod warunkiem że klient kupił produkt przez stronę internetową i jest w ciągu 7 dni od daty otrzymania. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zwrócić lub wymienić. Towary muszą być zwrócone w ciągu 7 dni od daty otrzymania - nie są tożsame i zawierają wszystkie oryginalne opakowania i etykiety. Bierzemy pod uwagę oryginalną metodę płatności, z wyłączeniem opłaty ponownego składu / przetwarzania i zwrotu. Wszystkie koszty wysyłki związane z zwrotem towarów są odpowiedzialnością klienta.
Wszystkie pakiety należy wysyłać za pomocą metody umożliwiającej śledzenie trasy, na przykład potwierdzenia dostarczenia przesyłki w Stanach Zjednoczonych, UPS lub Federal Express. Nie jesteśmy odpowiedzialni za pakiety utracone w tranzycie. Gdy otrzymamy Twój zwrot, prosimy o doładowanie do 5 dni roboczych w celu zwrotu lub wymiany.
Powrót